Szamba betonowe Rabat Promocje

Producent zbiorników!

Od 2000 roku jesteśmy liderem w produkcji zbiorników betonowych, nie idziemy na ilość tylko na jakość. Zbiorniki łączymy na klej mrozo i wodo odporny nie na piankę montażową, to sprawia że nasze zbiorniki są w 100% szczelne.

Posiadamy atest PZH oraz aprobata ITB - firma SzambaBETONOWE

szambo betonowe

Na ścieki i deszczówkę

Nasze zbiorniki są idealnym rozwiązaniem dla małych gospodarstw domowych, możliwość instalowania zbiorników szeregowo sprawia że jest to również wyjście dla dużych zakładów przemysłowych czy małych osiedli.

ceny szamb betonowych

Gwarancja i jakość

Zapewniamy wszystkie potrzebne do odbioru mieszkań certyfikaty i atesty: ATEST PZH, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności.. Dodatkowo każdy zbiornik objęty jest 24 miesięczną gwarancją!

szamba ekologiczne

Szamba betonowe

product 1

Posiadamy zbiorniki betonowe jednokomorowe od 3m3 do 20m3 oraz zbiorniki dwukomorowe od 6m3 do 20m3. Aby poznać ceny i wymiary poszczególnych zbiorników kliknij niżej w link ceny szamb!

Jakość i Gwarancja

product 1

10 letnie doświadczenie, zbiorniki wykonujemy z najwyższej klasy betonu klasy B20-B40, oraz ze stali żebrowanej fi8-fi10. Od dawna wiemy że warto jest stawiać na jakość nie na ilość, dlatego możesz być pewien że się niezawiedziesz!

Transport cała Polska!

product 1

Zapewniamy tani transport na terenie całego kraju. Najlepsze ceny oferujemy Klientom z województw: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie. Inne województwa takie jak: wielkopolskie, małopolskie i inne obsługujemy transportem łączonym.

Jak uzyskać rabat na zbiornik betonowy?

Nasza promocja trwa cały rok. Wystarczy że zaproponujesz swojemu sąsiadowi który też buduje nowy dom w Twojej okolicy aby szambo zostało dostarczone do Was jednego dnia! Ponieważ montaże odbywają się w bliskich od siebie odległościach, oraz że dzięki Tobie zyskujemy nowego Klienta obniżymy cenę zbiornika nawet o 400zł! Nie wierzysz zadzwoń i zapytaj o cenę dostawy jednego zbiornika i dwóch, zobaczysz różnicę!

Uwaga namawiając dwóch sąsiadów mamy kompletny transport, wtedy zmożesz kupić szambo nawet o 600zł taniej!

Sprawdź ceny naszych zbiorników betonowych - kliknij tutaj!