Szamba betonowe EKOLOGICZNE

Producent zbiorników!

Od 2000 roku jesteśmy liderem w produkcji zbiorników betonowych, nie idziemy na ilość tylko na jakość. Zbiorniki łączymy na klej mrozo i wodo odporny nie na piankę montażową, to sprawia że nasze zbiorniki są w 100% szczelne.

Posiadamy atest PZH oraz aprobata ITB - firma SzambaBETONOWE

szambo betonowe

Na ścieki i deszczówkę

Nasze zbiorniki są idealnym rozwiązaniem dla małych gospodarstw domowych, możliwość instalowania zbiorników szeregowo sprawia że jest to również wyjście dla dużych zakładów przemysłowych czy małych osiedli.

ceny szamb betonowych

Gwarancja i jakość

Zapewniamy wszystkie potrzebne do odbioru mieszkań certyfikaty i atesty: ATEST PZH, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności.. Dodatkowo każdy zbiornik objęty jest 24 miesięczną gwarancją!

szamba ekologiczne

Szamba betonowe

product 1

Posiadamy zbiorniki betonowe jednokomorowe od 3m3 do 20m3 oraz zbiorniki dwukomorowe od 6m3 do 20m3. Aby poznać ceny i wymiary poszczególnych zbiorników kliknij niżej w link ceny szamb!

Jakość i Gwarancja

product 1

10 letnie doświadczenie, zbiorniki wykonujemy z najwyższej klasy betonu klasy B20-B40, oraz ze stali żebrowanej fi8-fi10. Od dawna wiemy że warto jest stawiać na jakość nie na ilość, dlatego możesz być pewien że się nie zawiedziesz!

Transport cała Polska!

product 1

Zapewniamy tani transport na terenie całego kraju. Najlepsze ceny oferujemy Klientom z województw: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie. Inne województwa takie jak: wielkopolskie, małopolskie i inne obsługujemy transportem łączonym.

Szamba betonowe SzczelneMiasta na literę A:

http://aleksandrow-kujawski.szamba-betonowebis.pl
http://aleksandrow-lodzki.szamba-betonowebis.pl
http://alwernia.szamba-betonowebis.pl
http://andrychow.szamba-betonowebis.pl
http://annopol.szamba-betonowebis.pl
http://augustow.szamba-betonowebis.pl

Ekologiczne szamba betonowe

Właściciele gospodarstw domowych w których nie ma możliwości zainwestowania w oczyszczalnie biologiczne, do których kanalizacja miejska jeszcze nie dotarła i nie ma szans na to że dotrze w ciągu najbliższych miesięcy - lat chętnie w ostatnim czasie inwestują w bezodpływowe zbiorniki ekologiczne, tzw. Szamba betonowe na ścieki, deszczówkę, gnojowicę. Dlaczego warto skorzystać ze zbiorników betonowych? Czytaj poniżej.

image here

Zbiorniki betonowe są o wiele bardziej trwalsze od zbiorników plastikowych, cena zbiornika 10m3 wyprodukowanego z betonu jest o połowę niższa niż zbiornik 10m3 wykonanego z plastiku.Szamba betonowe są odporne na zgniatanie, szamba plastikowe często pękają i są zgniatane przez nacisk ziemi. Po zbiornikach plastikowych nie można jeździć i nigdy nie mogą być w pełni puste, szamba betonowe bez problemu zainstalujesz na wjeździe do garażu, na drodze i tak wytrzymają kilkadziesiąt lat! Jeśli nie wiesz jakie są przepisy dotyczące szamb polecam artykuł: Szamba przepisy

Dlatego z czystym sumieniem proponujemy Państwu zbiorniki betonowe wyprodukowane w naszej firmie. Aby zamówić zadzwoń: 509 596 769 lub 57 226 40 60

Zamów lub Zapytaj o cenę: 509 596 769